OFERTY PRACY

Stanowisko: HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu działu handlowego
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • przygotowywanie oferty handlowej oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów zgodnie z potrzebami klienta
  • bezpośrednia kompleksowa obsługa klientów (sprzedaż produktów i rozwiązań, negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • prezentowanie oferty firmy nowym i dotychczasowym klientom
  • budowanie kontaktów personalnych i utrzymywanie istniejących relacji biznesowych
  • monitorowanie rynku i sytuacji gospodarczej oraz analizowanie działań sprzedażowych konkurencji w celu udoskonalenia ofert handlowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów
  • energia i dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność planowania, sprawnej organizacji pracy, priorytetyzacji zadań i analitycznego myślenia
  • dobra znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office
  • realizowanie zadań oraz wyników zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • mile widziana praktyka w obsłudze klienta lub sprzedaży oraz prawo jazdy
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • jasny i atrakcyjny system premiowy
  • monitoring rozwoju i wsparcie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • miłą i koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole
  • szkolenia i niezbędne narzędzia pracy
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@megaton.org.pl

Stanowisko: SERWISANT DRUKAREK / KOPIAREK / KOMPUTERÓW

Zadania:

  • diagnoza usterek, naprawa urządzeń drukujących, komputerów i laptopów
  • wyjazdy do klientów w celu naprawy lub konfiguracji urządzeń
  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości prac serwisowych
  • dbanie o powierzony sprzęt
Wymagania:
  • wiedzia i doświadczenie z zakresie elektroniki
  • prawo jazdy kategorii B
  • zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w branży IT
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Stanowisko: KIEROWNIK SKLEPU

Zadania:

  • kierowanie młodym i zgranym zespołem
  • prowadzenie sklepu zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu
  • zapewnienie jak najwyższego standardu obsługi Klienta
  • szkolenie i wdrażanie nowych pracowników
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • dbanie o dobre relacje z Klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • monitorowanie rynku i sytuacji gospodarczej oraz analizowanie działań sprzedażowych konkurencji w celu udoskonalania ofert handlowych
  • budowanie kontaktów handlowych i utrzymywanie istniejących relacji biznesowych
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego
Wymagania:
  • energiczność i zaangażowanie w pracę
  • mile widziane doświadczenie w branży IT / w handlu / na stanowisku kierowniczym
  • dążenie do samorozwoju
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • miłą i koleżeńską atmosferę pracy